Hizmetlerimiz:
Web Site Tasarımı

Globalight olarak, bugüne kadar Türkiye'nin çeşitli noktalarına web site tasarım hizmetlerimizi ulaştırdık. En gücel web teknolojilerini kullanarak hazırladığımız sitelerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Web site geliştirmenin ilk aşaması olan web tasarım hizmeti esnasında temel olarak aşağıdaki iki teknoloji kullanılır:

  • HTML5
  • CSS3

Web tasarım hizmetinin sağlıklı bir şekilde hazırlanabilmesi için müşteri ilişkilerine büyük önem vermekteyiz. İş başlangıcında müşterilerimizden beklentileri ve isteklerini öğreniyoruz, bunun ardından eğer var ise müşterilerimizden örnek web siteleri talep ediyoruz veya doğrudan örnek tasarımlar yönlendirerek bu işlemleri hızlandırıyoruz. Bu işlemimizin amacı; müşterilerimizin beğendiği şablon tasarımları daha net ve sağlıklı bir şekilde ortaya çıkarabilmektir.

Tüm bu işlemlerin ardından web tasarım hizmeti elimizdeki veriler ile başlar ve en kısa sürede hazırlanır. Hazırlanan web sitesi tasarımı web site yazılım hizmetinin hemen başlayabileceği şekilde hazırlanır. Bu sayede zaman kaybının önüne geçilmiş olur.

WhasApp Mesaj Hattı